FRIS – Style Myślenia FRIS logo1

Badanie FRIS – to nowe, polskie narzędzie rozwojowe, pozwalające określić predyspozycje i interakcje pomiędzy różnymi stylami myślenia  i  umiejętności współpracy w grupie.

Określa:

  • styl myślenia
  • styl działania
  • proces grupowy.

Badanie jest zaawansowanym narzędziem rozwojowym opartym na psychologii poznawczej, a zarazem prostym do zastosowania  w zarządzaniu, sprzedaży, rekrutacji  czy pracy grupowej. Podnosi efektywność w procesach komunikacji i zarządzania. Można go wykonać indywidualnie jako element rozwoju osobistego lub dla całej grupy np. kadry kierowniczej. Doskonałe narzędzie do pracy z klientami, pracownikami lub współpracownikami.

Badanie szczególnie polecane dla menedżerów, liderów projektów oraz wszystkich, którzy poprzez rozwój osobowości chcą osiągać lepsze wyniki oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne.

więcej..

Beata Trener 2

 

 

 

 

 

 

 

 

W naszej ofercie FRIS znajdziecie Państwo następujące typy szkoleń:

1. Puzzle dla par

2. Jak budować relacje z bliskimi – warsztat dla seniorów

3. Młoda Mamo, poznaj lepiej siebie samą

4. Warsztat FRIS dla pań

5. FRIS dla zespołów kierowniczych w szkole

 

 

1. Puzzle dla par

Warsztat FRIS dla par ciekawych, skąd się biorą podobieństwa i różnice między partnerami i jak budować dobrą relację.

Podczas tego szkolenia każdy uczestnik dowie się, za co jest podziwiany i czym imponuje swojej partnerce/ partnerowi. Pozna swój styl myślenia oraz styl myślenia drugiej osoby. Każda para dowie się, jaki ma potencjał, w jakich obszarach może się świetnie uzupełniać i jak skutecznie się komunikować.

Koszt uczestnictwa w warsztacie 30,- zł/ 1 osoba.

więcej…

 

2. Jak budować relacje z bliskimi – warsztat dla seniorów

Zapraszam na szkolenie, które pomoże Państwu odkryć siebie na nowo.

Dzięki metodologii diagnostycznej FRIS, opartej na psychologii poznawczej, poznacie Państwo swój styl myślenia, a więc sposób, w jaki reagujecie na nowe sytuacje.

Zajęcia trwają 2 godz. Spotykamy się w środę, 15 marca br., o godz. 16.00.

Koszt uczestnictwa w warsztacie to 40,- zł/ os.

więcej…

 

3. Młoda Mamo, poznaj lepiej siebie samą!

Czas poświęcony opiece nad małym dzieckiem nie musi oznaczać odcięcia się Mamy od myślenia o sobie samej, od rozwoju osobistego i realizowania własnych celów, choćby przygotowywania się do podjęcia pracy zawodowej.

FRIS odpowie na pytanie, do jakiej pracy masz największe predyspozycje i w jakim zawodzie będziesz czuła się najlepiej. Odkryjesz swój potencjał, dowiesz się o sobie więcej niż wiedziałaś dotychczas.

Zapraszam na warsztat FRIS w każdą ostatnią sobotę miesiąca, w godz. 10.00-12.00, podczas którego poznasz swój styl myślenia i odkryjesz swoje predyspozycje do wykonywania określonego zawodu.

Koszt uczestnictwa w warsztacie 40,- zł/ 1 osoba.

więcej…

4. FRIS dla zespołów kierowniczych w szkole

Chcąc zbudować efektywnie pracujący zespół kierowniczy, dyrektor powinien znać zarówno potencjał poszczególnych jego członków jak i synergię całego zespołu, aby móc zarządzać zespołem i delegować zadania.
Dyrektorze, FRIS pomoże Ci dokonać diagnozy stylu myślenia każdego Twojego współpracownika, który oddziałuje na rozwój zarządzanej przez Ciebie organizacji i zbudować taki zespół, który zawsze będzie „skazany na sukces”.
Zapraszam na warsztat FRIS zespoły kierownicze szkół, podczas którego:

  • poznacie swój styl myślenia
  • poznacie styl myślenia koleżanek i kolegów
  • ustalicie potencjał zespołu i realną możliwość odniesienia sukcesu w każdym specyficznym zadaniu.

Warsztat trwa 2,5 godz.
Cena warsztatu to 500,00 zł/maksymalna ilość uczestników: 10 osób

więcej…

5. Warsztat FRIS dla pań

Zapraszam na warsztat panie, które są świadome swoich mocnych stron i zalet, a chciałyby się jeszcze więcej dowiedzieć o sobie. Dowiedzą się, jaki charakteryzuje je styl myślenia, dzięki czemu będą lepiej umiały budować relacje, szczęśliwy związek, skutecznie się komunikować z innymi.

Podczas warsztatu będzie okazja, by zastanowić się w „babskim” gronie, dlaczego z niektórymi nie umiemy rozmawiać i nie rozumiemy ich potrzeb oraz co zrobić, żeby to zmienić.

Koszt uczestnictwa w warsztacie 40,- zł.

więcej…